Feest in Floriworld

Dinsdag 10 juni 2025

Het nieuwe Floriworld Trade & Event Center is officieel geopend. De locatie richt zich op professionals in home deco en sierteelt en combineert vaste showrooms, flexplekken en event-ruimtes onder één dak.
Feest in Floriworld

De opening van het beurscentrum in Aalsmeer op 15 mei werd groots gevierd met het Floriworld Festival. Genodigden uit binnen- en buitenland – waaronder inkopers, ondernemers en partners uit de sector – kregen een eerste indruk van de locatie tijdens een programma met live muziek, creatieve installaties en culinaire presentaties.

 

Gevestigd op het terrein van bloemenveiling Royal FloraHolland in Aalsmeer, biedt Floriworld een permanente B2B-inspiratie- en handelsomgeving. Exposanten variëren van kwekers en importeurs tot leveranciers van woondecoratie. Met flexibele presentatieruimtes, vergaderzalen en het centrale ‘Sample World’ biedt het centrum ruimte voor inkoop, inspiratie en samenwerking. De locatie is doordeweeks geopend voor zakelijke bezoekers; afspraken in het weekend zijn mogelijk.

 

Blikvanger is de Skygarden, een evenementenruimte op de bovenste etage met uitzicht over de veiling en de skyline van Amsterdam. Met een oppervlakte van 670 m² is de ruimte geschikt voor exclusieve bijeenkomsten, productpresentaties en zakelijke evenementen. FloriWorld wil uitgroeien tot vaste ontmoetingsplek binnen de sector, waar handel, creativiteit en verbinding samenkomen.



Links

www.flori.world

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, relatiegeschenk, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #floriworld, #floriworldtradeeventcenter

Gerelateerd nieuws
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder
Behoud personeelskorting
Diverse brancheorganisaties pleiten bij de Nederlandse regering om de regeling voor personeelskorting niet te schrappen.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden