Feest in Floriworld

Dinsdag 10 juni 2025

Het nieuwe Floriworld Trade & Event Center is officieel geopend. De locatie richt zich op professionals in home deco en sierteelt en combineert vaste showrooms, flexplekken en event-ruimtes onder één dak.
Feest in Floriworld

De opening van het beurscentrum in Aalsmeer op 15 mei werd groots gevierd met het Floriworld Festival. Genodigden uit binnen- en buitenland – waaronder inkopers, ondernemers en partners uit de sector – kregen een eerste indruk van de locatie tijdens een programma met live muziek, creatieve installaties en culinaire presentaties.

 

Gevestigd op het terrein van bloemenveiling Royal FloraHolland in Aalsmeer, biedt Floriworld een permanente B2B-inspiratie- en handelsomgeving. Exposanten variëren van kwekers en importeurs tot leveranciers van woondecoratie. Met flexibele presentatieruimtes, vergaderzalen en het centrale ‘Sample World’ biedt het centrum ruimte voor inkoop, inspiratie en samenwerking. De locatie is doordeweeks geopend voor zakelijke bezoekers; afspraken in het weekend zijn mogelijk.

 

Blikvanger is de Skygarden, een evenementenruimte op de bovenste etage met uitzicht over de veiling en de skyline van Amsterdam. Met een oppervlakte van 670 m² is de ruimte geschikt voor exclusieve bijeenkomsten, productpresentaties en zakelijke evenementen. FloriWorld wil uitgroeien tot vaste ontmoetingsplek binnen de sector, waar handel, creativiteit en verbinding samenkomen.



Links

www.flori.world

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, relatiegeschenk, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #floriworld, #floriworldtradeeventcenter

Gerelateerd nieuws
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden