Faillissement Hülsta

Woensdag 19 oktober 2022

Dinsdagmiddag kregen de medewerkers het slechte nieuws te horen: de Hülsta Group start in eigen beheer een insolventieprocedure voor de Hülstawerke Hüls GmbH & Co. KG en Dihug GmbH vanwege de 'bijzondere marktvoorwaarden'.
Faillissement Hülsta

Hülsta-directeur dr. Thomas Knecht omschrijft de stap als een toekomstoriëntatie 'in een uitdagende omgeving': 'Zeker in deze onzekere tijden vernieuwen we niet alleen ons assortiment, maar moeten we ook werken aan de positionering van de bedrijven in de Hülsta Group.'

 

De oorzaak van de insolventie ligt volgens Knecht bij de lockdown maatregelen die het lopende herstructureringsproces vertraagde. Ook de enorme energiekosten en prijsstijgingen van grondstoffen en dalende uitgaven door de consument deden een duit in het zakje.

 

De Hülsta Group heeft bijna 50 bedrijven, waarvan er nu twee zijn getroffen door de insolventieprocedure. Bij deze bedrijven werken 580 mensen. Vanwege de huidige aanhoudende marktuitdagingen gaat de reorganisatie vooral over de verdere concentratie en bundeling van afzonderlijke gebieden: ze zijn allemaal gericht op de toekomst op de lange termijn, aldus het persbericht. De bedrijfsactiviteiten gaan gewoon door.

 

Alle andere leden van de Hülsta Group, waaronder de Hobb-fineerfabriek en de rederij SLC, nemen zelf andere maatregelen om het hoofd te bieden aan de huidige economische en politieke situatie.



Links

www.huelsta.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #hulsta, #huelsta

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden