Faillissement Belgisch tapijtbedrijf

Zaterdag 22 maart 2025

Tapijtbedrijf Devos Caby (DC Carpets) uit Deerlijk heeft de activiteiten moeten stoppen vanwege een faillissement.
Faillissement Belgisch tapijtbedrijf

Het textielbedrijf DC Carpets (ook bekend als Devos Caby) is failliet gegaan. Bij DC Carpets waren nog een 40-tal werknemers aan de slag. Devos Caby zou dit jaar haar 75ste verjaardag vieren. Het bedrijf produceerde tapijten (karpetten), maar door stevige concurrentie, hoofdzakelijk door lageloonlanden, werd het de laatste jaren steeds moeilijker om het hoofd boven water te houden.

 

Een half jaar terug is nog geprobeerd om de situatie te redden met een herstructurering. Toen werden er 10 mensen ontslagen en werd beslist om voortaan te specialiseren in hoogwaardige nichetapijten. Maar het orderboek raakte moeilijk gevuld, met vooral veel technische werkloosheid als gevolg. Nu lijkt dat dus tevergeefs te zijn geweest.




Links

www.dccarpets.com

Tags

nieuws, interieur, belgie, deerlijk, tapijt, karpetten, productie, niche, orderboek, faillissement, lageloonlanden, concurentie, herstructurering, verjaardag, nichetapijten, specialiseren, #dccarpets, #devoscaby

Gerelateerd nieuws
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden