Faillissement bedding firma

Woensdag 21 augustus 2024

Acro Bedding uit Oudsbergen, de maker van handgemaakte bedden en matrassen, is vorige week door de ondernemingsrechtbank Antwerpen, Afdeling Hasselt failliet verklaard.
Faillissement bedding firma

Acro Bedding maakte onder leiding van Veerle Berx met liefde én met de hand in eigen ateliers bedden en matrassen van de allerbeste materialen om het hoogst mogelijk slaapcomfort te garanderen. Het bedrijf had in 2025 het authenticiteit HIB-label (Handmade in Belgium) van Unizo ontvangen als erkenning voor de ambachtelijke kwaliteitsproducten die het bedrijf maakte.

Het bedrijf bestond sinds 1995 en had volgens de eigen website dertien dealers in België en veertien in Nederland. De curator is Kathleen Velkeneers, T: +3212225224. E: leen@advvelkeneers.be.



Links

www.acrobedding.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, bed, slaap, slapen, ledikant, boxspring, matras, handgemaakt, vakmanschap, opschorting, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, overgenomen, kopen, koop, redden, acquisitie, curator, 454189236, #acrobedding, #failliet

Gerelateerd nieuws
 
Herfinanciering Swiss Sense
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden