Fagerhult acquireert Veko

Zaterdag 24 maart 2018

De Fagerhult Group neemt de aandelen van Veko Lightsystems International uit Schagen over, zo maakte het Zweedse verlichtingsmerk uit Houten half maart bekend.
Fagerhult acquireert Veko

Veko, gevestigd in Schagen, ontwerpt en produceert lineaire LED-lichtoplossingen, LED-modules en armaturen met geïntegreerde of stand-alone lichtregelsystemen, voornamelijk voor het industriële segment, zoals magazijnen en distributiecentra. Het bedrijf heeft een verkooppositie opgebouwd in Nederland, Duitsland, België en het Verenigd Koninkrijk.

"Met de toevoeging van Veko aan de Fagerhult Group, geloven we dat we de exportgroeistrategie van Veko kunnen versnellen door gebruik te maken van het distributienetwerk van de Fagerhult Group, door nieuwe toepassingsgebieden aan te pakken, zoals bijvoorbeeld retail en educatie en door het aangaan van inkoopsynergieën", aldus Johan Hjertonsson, ceo Fagerhult Group.

"Het feit dat Fagerhult de identiteit en cultuur van Veko wil behouden — er verandert dus in principe niets voor onze werknemers en klanten — was één van de belangrijkste redenen voor ons om deze beslissing te nemen. We denken dat Fagerhult onze positie verder zal versterken en ons zal helpen ons doel te bereiken om marktleider te worden in de warehouse markt in Europa", zegt Menno Veldboer, eigenaar van Veko.

 



Links

www.fagerhult.nl
www.veko.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hospitality, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, led, overname, fusie, acquisitie, #fagerhult, #veko

Gerelateerd nieuws
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden