Extraordinary Life Moooi digitaal

Woensdag 29 april 2020

Moooi gelooft in de schoonheid van verrassing en de kansen die daarbij horen. Daarom creëerden Marcel Wanders en Robin Bevers een online editie van A Life Extraordinary: een digitale wereld vol Moooi-ontwerpen, ruimtes en interieurs.
Extraordinary Life Moooi digitaal
Extraordinary Life Moooi digitaal Extraordinary Life Moooi digitaal

Sinds 2017 presenteert Moooi een visie op design door de bijzondere presentatie A Life Extraordinary, die onder meer tijdens de meubelbeurs in Milaan te zien was. Deze jaarlijkse showcase is nu online te bezoeken. Moooi heeft digitale ruimtes gecreëerd waarin de bezoeker zich kan onderdompelen in audio, beweging en beelden.

 

Let goed op, want naast de hoogtepunten van de lanceringen van afgelopen jaar zijn er ook aankomende ontwerpen te spotten. Moooi maakt hierover de komende weken meer bekend.

 

Elke kamer in deze digitale ervaring roept volgens Moooi verschillende emoties op. Het is een multi-zintuiglijke ervaring die kenmerkende stemmingen bepaalt. Er is de Space Escape kamer, die de nieuwe Space Table Lamp van Ward Wijnant viert. Andere kamers hebben namen zoals Tokyo Blue (foto 1), Get Lucky (foto 2) en Talking Heads (foto 3).

 

Moooi heeft onlangs hun online platform gelanceerd, met een bijgewerkte lay-out, betere toegankelijkheid en nieuwe functies. Zo is er The Moodboard. Deze nieuwe functie maakt het gemakkelijk voor zowel klanten als professionals om hun favoriete Moooi-ontwerpen op te slaan door er eenvoudig op te klikken. Elke kamer wordt geleverd met een vooraf gemaakt Moodboard dat kan worden aangepast of gedownload. De Moodboard-functie is beschikbaar op de hele website.



Links

www.moooi.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, led, armatuur, licht, hanglamp, meubel, tafel, stof, leer, leder, bekleding stoffering, stofferen, wand, behang, wandbekleding, design, museum, museaal, mooi, #moooi, #alifeextraordinary

Gerelateerd nieuws
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
 
Overtreffende trap van Vibia
lees verder
Trendz: nieuwe tijden, eerste namen
Trendz Najaar 2025 vindt dit jaar plaats van zondag 24 tot en met dinsdag 26 augustus in Evenementenhal Gorinchem. De organisatie heeft nieuwe openingstijden bekendgemaakt en licht alvast een tipje van de sluier op wat betreft de exposanten en het randprogramma.
lees verder
Casa: onderzoek naar bestuur
Een doorstart van de Nederlandse tak van woonwinkelketen Casa blijkt niet haalbaar, en de curator onderzoekt inmiddels of er sprake is van onbehoorlijk bestuur binnen het failliete bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden