Expositie Artifort bij MisterDesign

Donderdag 09 februari 2023

Retailer en webshop Misterdesign cureert ‘The Art of Comfort’ in samenwerking met Artifort. Meer dan twintig unieke designs uit 1954 tot nu vertellen het verhaal van Artifort's ontwerpen en ontwerpers.
Expositie Artifort bij MisterDesign

In 2022 opende Misterdesign een tweede showroom in ’s-Hertogenbosch. Ook was dat jaar de expositie ‘Icons by Misterdesign: Verner Panton’ in de locatie aan de Vughterstraat te zien. Met deze Icons-exposities wil de retailer iconische merken en ontwerpers op een toegankelijke manier in de schijnwerpers zetten.

 

Dit jaar is op dezelfde locatie tot 2 april de Artifort expositie 'The Art of Comfort’ te zien. Meer dan twintig unieke designs uit 1954 tot nu vertellen het verhaal van Artifort met ontwerpen van onder andere Kho Liang Ie, Pierre Paulin, Geoffrey Harcourt en Khodi Feiz.

 

Het verhaal van het Brabantse meubelmerk wordt verteld aan de hand van drie tijdvakken. Beginnend bij Kho Liang Ie, die met zijn vooruitziende blik, kennis van design en internationale connecties Artifort opnieuw op de kaart zette. Met de komst van Pierre Paulin in 1959 brak een periode van successen aan. Dankzij zijn innovatieve productietechnieken kwamen er verschillende iconische ontwerpen tot stand die nog altijd tot de collectie van Artifort behoren.

In de jaren die volgen blijft Artifort zich onderscheiden door samenwerkingen aan te gaan met verschillende internationale designers. Met Khodi Feiz als huidige art director wordt de herkenbare Artifort esthetiek in stand gehouden en probeert het merk ook in de toekomst succesvol te blijven.

 

Gedurende de expositie kunnen bezoekers deelnemen aan een winactie waarbij een exclusieve uitvoering van de iconische Orange Slice van Pierre Paulin wordt weggegeven. De expositie is te bezoeken tot en met 2 april 2023 in de winkel aan de Vughterstraat 278 in ’s-Hertogenbosch. Bij deze expositie zijn meer dan twintig designs van gerenommeerde ontwerpers én opkomende designers te zien.



Links

www.misterdesign.nl
www.artifort.com

Tags

nieuws, interieur, design, meubelen, winkel, merken, expositie, tentoonstelling, interieurarchitect, selectie, personeel, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, kast, opberg, fauteuil, bank, stoel, zitmeubel, stoel, fauteuil, design, #artifort, #misterdesign,

Gerelateerd nieuws
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Overname Wehkamp
Wehkamp is overgenomen door de Nederlandse modespecialist Omoda. Samen vormen ze één van de grootste Nederlandse fashion & lifestyle-retailers.
lees verder
Nieuwendijk naar Gealux
René Nieuwendijk is gestart als international sales manager bij Gealux. Daarmee heeft hij snel een nieuwe uitdaging gevonden nadat op 1 april zijn dienstverband bij meubelfabrikant Himolla Polstermöbel was beëindigd.
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden