Eve Sleep naar Nederland

Maandag 10 oktober 2016

De Britse matrassenfabrikant Eve Sleep haalde reeds ettelijke miljoenen euro's als investeringskapitaal op. En vrijdag heeft het bedrijf aangekondigd dat nu ook onder andere Nederland aan de beurt is.
Eve Sleep naar Nederland

Recent zou het investeringskapitaal met zo'n € 16 miljoen verder zijn opgelopen tot ruim € 20 miljoen, zo meldt het Fd. Een groep investeerders heeft het Eve Sleep een kapitaalinjectie gegeven om in het buitenland te expanderen. Na Engeland en Duitsland zijn nu dus ook andere landen aan de beurt, waaronder Nederland. De Nederlandse website is inmiddels actief.

Het bedrijf, vorig jaar opgericht, gebruikt het geld voor productontwikkeling, marketing en de uitbreiding van het aantal verkoopvestigingen, naast de bestaande in vier Europese landen. Voor komend boekjaar wordt op een omzet van ruim € 45 miljoen gerekend.

 



Links

www.sleepeve.nl
www.evemattress.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden