ETC Design Experience begint

Maandag 05 februari 2024

Tijdens de ETC Design Experience kunnen interieurprofessionals zich op 5 en 6 februari onderdompelen in de nieuwste trends, kleuren en inspiratie opdoen in ETC Design Center Europe.
ETC Design Experience begint

Gisteren, zondag 4 februari, vond al de traditionele consumenteninspiratiedag voor de consument plaats. De standhouders zijn er helemaal klaar voor om ook interieurprofessionals te ontvangen. Ook ditmaal zijn een aantal nieuwe exposanten in het Culemborgse centrum te vinden.

 

Kuvalight is een Nederlands bedrijf dat exclusieve designlampen ontwerpt. Kuvalights zijn volgens het familiebedrijf zowel functionele als decoratieve objecten. - Standnummer 29a

 

The Grand Interior realiseert interieurprojecten, maar biedt ook een eigen collectie meubelen, Italiaanse stoffen, sanitair, houten vloeren en accessoires. Volgens het ETC Design Center staat het merk voor understated chic. - Standummer 203

 

Het bekende interieurmerk Dôme Deco heeft nu ook een showroom in Culemborg.  - Standnummer 212

 

Designlinq is een online design warenhuis. Onder deze vlag zijn maar liefst 140 merken op het gebied van meubilair, verlichting en akoestiek te vinden. - Standnummer 15c & 17

 

Wie nog geen gepersonaliseerde ETC pas heeft kan zich hier inschrijven.

 



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.thegrandinterior.com
www.domedeco.com
www.kuvalight.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope, #designlinq, #domedeco, #thegrandinterior, #kuvalight

Gerelateerd nieuws
 
Vloeren geinspireerd op de natuur
lees verder
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden