Estillon sponsort Dakarspeed

Maandag 26 september 2016

Estillon, totaalaanbieder van ondervloeren, ondertapijten en accessoires, zal het Dakarspeed team tijdens de Dakar Rally 2017 sponsoren.
Estillon sponsort Dakarspeed
Estillon sponsort Dakarspeed

Maurik van den Heuvel, directeur van Van den Heuvel Logistiek, is de coureur tijdens deze rally. Het logo van Floorfixx, het merk van de range systeemvloeren van Estillon, zal zichtbaar zijn op beide zijden van vijf voertuigen. Naast de rallytruck beschikt het team namelijk over vier servicevoertuigen tijdens de rally. Van den Heuvel Logistiek verzorgt al jarenlang het transport in de Benelux voor Estillon.

Estillon heeft besloten juist deze tak van sport te sponsoren vanwege de snelheid en hoogstaande technologie die volgens het bedrijf uit Uden ook van toepassing is op Floorfixx systeemondervloeren: snel te egaliseren en met vakmanschap in eigen huis geproduceerd. Maar ook vanwege het feit dat een deel van de opbrengst van de Dakar Rally gebruikt wordt voor ontwikkelingshulp in diverse landen.

Voor wie niet zo bekend is met de Dakar Rally: dit is een woestijnrace voor auto's, vrachtwagens, quads en motoren, voorheen bekend als ‘Le Dakar’ of 'Paris-Dakar. Een race van Parijs naar Dakar (Senegal) in Afrika. Na 2008 is de rally vanwege de vele burgeroorlogen en onrusten in Afrika, verhuisd naar Zuid-Amerika. De Dakar van 2017 zal Argentinië, Bolivia en Paraguay aandoen.

Team Dakarspeed zal in januari 2017 voor de vierde maal aan de start van de Dakar rally verschijnen. Ze nemen deel met de Scania Torpedo T4 Rallytruck (foto). Estillon directeur Richard Bosveld foto 2 rechts) wenst Maurik van den Heuvel (links) succes.

 



Links

www.dakarspeed.nl
www.estillon.com
www.heuveluden.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, stoffering, smooth edge, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, luxerton, damp/vochtscherm, moisture barrier film, parquetfelt, soundbase, timberbas

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden