Estillon Export podium

Woensdag 16 juli 2014

Estillon stond op het podium en behaalde de derde plaats bij de uitreiking van de Fenedex Frank Hauwert Trofee. Dit is een prijs voor de export binnendienst van Nederlandse bedrijven, die dit jaar voor de zevende keer werd uitgereikt.
Estillon Export podium

De trofee is vernoemd naar de voormalige directeur van Fenedex, Frank Hauwert, die het initiatief ertoe nam. Bierfabrikant Heineken eindigde als eerste bij de verkiezingen, producent van contactlenzen Bausch & Lomb als tweede. 'Criteria waren het gevoerde exportbeleid, klanttevredenheid, supplychain-management, interne exportprocedures en klantfocus.

 

Wij zijn bijzonder trots dat we als Brabants familiebedrijf deze eervolle plek realiseerden achter twee multinationals', aldus ondervloerenleverancier Estillon.



Links

www.estillon.nl

Tags

ondervloer, ondertapijt, Estillon, export, Brabant, Uden, Fenedex, Heineken, Bausch & Lomb, klanttevredenheid

Gerelateerd nieuws
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
 
Meer hospitality op Heimtextil 2027
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden