Estillon Export podium

Woensdag 16 juli 2014

Estillon stond op het podium en behaalde de derde plaats bij de uitreiking van de Fenedex Frank Hauwert Trofee. Dit is een prijs voor de export binnendienst van Nederlandse bedrijven, die dit jaar voor de zevende keer werd uitgereikt.
Estillon Export podium

De trofee is vernoemd naar de voormalige directeur van Fenedex, Frank Hauwert, die het initiatief ertoe nam. Bierfabrikant Heineken eindigde als eerste bij de verkiezingen, producent van contactlenzen Bausch & Lomb als tweede. 'Criteria waren het gevoerde exportbeleid, klanttevredenheid, supplychain-management, interne exportprocedures en klantfocus.

 

Wij zijn bijzonder trots dat we als Brabants familiebedrijf deze eervolle plek realiseerden achter twee multinationals', aldus ondervloerenleverancier Estillon.



Links

www.estillon.nl

Tags

ondervloer, ondertapijt, Estillon, export, Brabant, Uden, Fenedex, Heineken, Bausch & Lomb, klanttevredenheid

Gerelateerd nieuws
Beaulieu verkoopt stofferingsactiviteiten
Beaulieu International Group verkoopt Tessutica aan GH Private Equity, omdat het niet meer past in de strategie van de groep.
lees verder
Volop activiteiten op Domotex 2026
Tijdens een persconferentie werden de concrete plannen voor de Domotex 2026 toegelicht, met onder andere. speciale aandacht voor het Retailers Park.
lees verder
Twee vloeren in interieur
Twee vloerpatronen in één harmonieus interieur: Moduleo vloeren bieden interessante mogelijkheden om zoning te realiseren in interieurs.
lees verder
Sfeervol architecten event
Goede gesprekken zijn gevoerd rond de noviteiten die op Architect@Work in Amsterdam werden getoond.
lees verder
 
Geslaagde houtbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden