Essentials nieuwe Desso

Woensdag 13 juli 2016

Recent bracht Desso een nieuwe collectie tapijttegels: Essentials. De eerste twee producten zijn Traverse en Edges.
Essentials nieuwe Desso
Essentials nieuwe Desso Essentials nieuwe Desso Essentials nieuwe Desso

De nieuwe collectie Essentials maakt overigens deel uit van de overkoepelende naam Carpetecture. Essentials staat voor de kracht van de eenvoud: de tegels zien er niet alleen uit als textiel, maar voelen en gedragen zich ook zo.

De kwaliteit Traverse (foto 1 en 2) bestaat uit lange stroken met een hoog laagstructuur. De stroken kunnen op verschillende manieren worden gelegd, zowel in visgraatmotief als recht, en zijn verkrijgbaar in vijftien kleuren.

Edges (foto 3 en 4) biedt een diagonaal lijnenspel en is verkrijgbaar als Edges Small (verfijnd handgeweven patroon) en Edges Large (ribpatroon). De tegels kunnen afzonderlijk gelegd worden ook gecombineerd. Edges Small is verkrijgbaar in twaalf kleuren, de Large in zes daarvan.

De tapijten uit de Essentials-collectie worden standaard geleverd met een EcoBase-rug, die 100% recyclebaar in het eigen productieproces van Desso is. Ze zijn gemaakt met Essentials Econyl-garen:100% geregenereerd nylongaren uit hergebruikt afvalmateriaal zoals visnetten en tapijtvezels.

 



Links

www.desso.nl
www.dessohome.nl
www.tarkett.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, tegel, tapijttegel, visgraat, garen, textiel, bekleding, stoffering, stof, architect, binnenhuis, ontwerp, personalia

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden