Erotiek in de keuken

Zaterdag 22 november 2014

Met de introductie van een exclusieve bed-, bad- en keukentextielcollectie met een homo-erotisch thema zet Finlayson, het oudste textielbedrijf van Finland, zichzelf duidelijk op de kaart in Nederland.
Erotiek in de keuken

Vanaf 20 november is Tom of Finland by Finlayson verkrijgbaar op de Nederlandse markt. De collectie is ontworpen ter ere van de Finse kunstenaar Tom of Finland. ‘We zijn enorm verheugd Nederlandse consumenten voor het eerst kennis te laten maken met de kwaliteit en traditie van Finlayson. De Tom of Finland by Finlayson collectie is gebaseerd op innovatief en grensverleggend Fins design. Wat we vooral willen met deze collectie en zijn kenmerkende erotische designs is een internationale boodschap uitdragen van respect en tolerantie’, aldus COO Risto Voutilainen.

Finlayson lanceerde de Tom of Finland collectie gelijktijdig in meer dan dertig landen in Europa, de Verenigde Staten, Australië en Azië.

 

Met de collectie mikt het bedrijf op trendsetters. De hoge kwaliteit textiel is voorzien van klassieke Scandinavische patronen in heldere kleuren. De eerste versie van de Tom of Finland by Finlayson collectie bevat twee ontwerpen: Fellows en Face to Face. De collectie bestaat uit satijnen beddengoed (tussen de 80 en 110 euro), badhanddoeken en een shopper en wordt in 2015 uitgebreid met keukentextiel.

 

Bron: AD, Nieuws.nl

 



Links

www.byfinlayson.com
www.finlayson.fi

Tags

textiel, interieurtextiel, beddengoed, bedtextiel, badtextiel, keukentextiel

Gerelateerd nieuws
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
 
Dromenland groeit: nieuwe namen
lees verder
Eerbetoon aan Japanse verftechniek
Van Sand Paint & Wallpaper introduceert nieuwe 'Shibori' collectie van het Spaanse merk Coordonné.
lees verder
 
World of Interiors thema Imm 2026
lees verder
NIeuw stofontwerp Roderick Vos
Crevin heeft in samenwerking met Studio Roderick Vos de innovatieve stof Trena ontwikkeld die is geďnspireerd door de natuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden