En toen kwam de Herfst!

Zaterdag 24 oktober 2015

Laat de bladeren maar binnen! Op de Dutch Design Week 2015 presenteerde Onderstroom de speelse vloerbedekking Herfst van ontwerper Elmo Diederiks.
En toen kwam de Herfst!
En toen kwam de Herfst! En toen kwam de Herfst! En toen kwam de Herfst! En toen kwam de Herfst! En toen kwam de Herfst!

Herfst bestaat uit bladeren van leer die beschikbaar zijn per doos, genoeg voor ongeveer één vierkante meter vloerbedekking. Er zijn drie kleurpaletten (september, oktober en november) om de kleur van het bladertapijt mee samen te stellen. Ook bepaal je zelf welke vorm je vloerbedekking moet hebben, en als je er genoeg van hebt schuif je het gewoon aan de kant. Herfst is stroef genoeg om over te lopen, is heerlijk warm en verleidelijk om mee te spelen!

Voor de mensen die zich zorgen maken over het schoonmaken: het kan gewoon gewassen worden in een sopje. Het 'strooikarpet' is te bestellen bij Onderstroom. De eerste serie is overigens beperkt tot slechts 20 dozen en wordt alleen gerealiseerd bij voldoende bestellingen. Prijs per doos € 119m2.

Elmo Diederiks is niet alleen ontwerper van Herfst, maar ook initiatiefnemer van Onderstroom. “Dutch Design betekent voor mij: functioneel design met een kwinkslag. Het zet mensen aan het denken, biedt nieuwe invalshoeken en soms een knipoog. Het moet dus blijven ontwikkelen. Daarom moet nieuw Nederlands ontwerptalent een eerlijke kans krijgen.”

Dat is precies wat Onderstroom doet: door middel van crowdfunding kunnen ontwerpers hun design in een eerste genummerde serie realiseren. Elk product op Onderstroom is uniek, het eerste van het eerste. Heel anders dan het design dat te vinden is in de gemiddelde designwinkel of webshop, en toch betaalbaar.

 

Promo checken (01:06) ? Kan hier!

 



Links

www.onderstroom-design.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, karpet, vloer, tapijt, vloerbedekking, design, ontwerp, Dutch Design Week, DDW, Eindhoven, Elmo Diederiks, onderstroom, herfst, najaar, jaargetijde, seizoen

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden