Elho introduceert wijnpot

Vrijdag 01 november 2024

Met de feestdagen voor de deur komt Elho, de Nederlandse specialist in duurzame plantenpotten, met een bijzonder nieuw product: de Elho wijnpot.
Elho introduceert wijnpot
Elho introduceert wijnpot Elho introduceert wijnpot

Deze wijnpotten, in een rijke bordeauxrode of diepe paarse kleur, zijn 100% gemaakt van gerecycled plastic afval afkomstig van Franse wijngaarden. Volgens Elho is dit een stijlvolle keuze voor interieur- en tuinliefhebbers die ook bewust met het milieu bezig willen zijn.

 

Het materiaal van de potten komt van plastic touw dat wordt gebruikt om wijnstokken te ondersteunen in Franse wijnregio's zoals de Elzas en Champagne. Elk jaar blijft er in Frankrijk alleen al zo’n 340.000 kilo van dit touw achter als afval. Elho zet dit restmateriaal om in recyclebare bloempotten, waarmee ze hun commitment aan duurzaamheid opnieuw onderstrepen.

 

De Elho wijnpot, verkrijgbaar in vier formaten van 14 tot 22 cm (vanaf € 6,99), is een aanvulling op Elho’s 'wastecollectie'.



Links

https://www.elho.com/nl/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, Nieuws, interieur, bloempot, verlichting, kunststof, recycling, staal, recyclebaar, #elho

Gerelateerd nieuws
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden