Einde voorraadverkoop Wonderable

Zaterdag 10 januari 2015

Het Nederlandse designmerk Wonderable van Carla Peters stopt per direct met het verkopen van de collectie uit voorraad.
Einde voorraadverkoop Wonderable

De Wonderable-collectie bestaat uit handgemaakte accessoires voor in huis. Ontwerpster Carla Peters combineert in haar werk Westerse ontwerptraditie met Oosterse handwerktechnieken. Ze heeft echter te kennen te geven per 2015 te stoppen met het verkopen van de Wonderable-collectie uit voorraad. De reden hiervoor is dat de organisatie zich de afgelopen jaren steeds minder op het ontwerpen toe kon leggen en zich genoodzaakt zag steeds meer tijd aan de verkoop en organisatorische zaken te besteden. 

 

Als gevolg van dit besluit zal het grootste deel van de collectie niet meer verkrijgbaar zijn via de huidige kanalen. Sommige Wonderable-ontwerpen zullen nog wel door derden gedistribueerd worden; binnenkort wordt bekend gemaakt welke items dit betreft en welke kanalen dit zullen zijn. Wel blijft het mogelijk om in overleg specifieke items in hogere oplages (meer dan 25-50 stuks) te bestellen.

 

Carla Peters gaat zelf focussen op het maken van nieuwe en op maat gemaakte Wonderable producten, in samenwerking met meerdere partijen die verantwoordelijk zullen zijn voor de verkoop. Als u interesse heeft om een van deze partijen te zijn, dan kunt contact opnemen met Carla Peters via de website www.wonderable.com.

 

 



Links

www.wonderable.com

Tags

accessoire, woonaccessoire, interieur, wonen, handwerk, decoratie-artikel, designmerk

Gerelateerd nieuws
 
Nexum geeft licht structuur
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden