Eindbod CBM geaccepteerd

Dinsdag 24 juni 2025

Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
Eindbod CBM geaccepteerd

Afgelopen week heeft CBM bij de vakbonden een verbeterd eindbod neergelegd. Dit nieuwe bod is door de vakbonden opgepakt, FNV en CNV zullen dit eindbod positief aan hun achterban voorleggen.

 

De acties en de aangekondigde landelijke staking zijn daarmee van de baan. De FNV- en CNV-leden hebben tot ongeveer 3 juli de tijd om over dit eindbod te stemmen, daarna wordt duidelijk of dit eindbod ook tot een cao-resultaat leidt. De CBM-onderhandelaars zijn hierover, na contact te hebben gehad met de FNV- en CNV-onderhandelaars, positief gestemd. Het is nu afwachten hoe de leden van de bonden hierop reageren.

 

Met het eindbod krijgen de ruim 18.000 werknemers in de interieurbouw en meubelindustrie er in 18 maanden 6% salaris bij (4% per juni 2025, 2% op 1 januari 2026), een éénmalige uitkering van € 650 bruto (op 1 november), het vakantiegeld gaat omhoog en ook worden de leerlingensalarissen verhoogd.

 

De cao loopt van 1 januari 2025 tot en met 30 juni 2026.



Links

www.cbm.nl
www.fnv.nl
www.cnv.nl

Tags

nieuws, interieur, arbeidsvoorwaarden, loon, staking, onderhandelingen, vakbonden, werkgevers, meubelindustrie, interieurbouw, interieurindustrie, bond, werknemers, loonsverhoging, inflatie, pensioenen, verhoging, akkoord, cao-akkoord, cao, ruimte, leden, loonruimte, eindbod, #cbm, #fnv, #cnv

Gerelateerd nieuws
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden