Eindbod CBM geaccepteerd

Dinsdag 24 juni 2025

Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
Eindbod CBM geaccepteerd

Afgelopen week heeft CBM bij de vakbonden een verbeterd eindbod neergelegd. Dit nieuwe bod is door de vakbonden opgepakt, FNV en CNV zullen dit eindbod positief aan hun achterban voorleggen.

 

De acties en de aangekondigde landelijke staking zijn daarmee van de baan. De FNV- en CNV-leden hebben tot ongeveer 3 juli de tijd om over dit eindbod te stemmen, daarna wordt duidelijk of dit eindbod ook tot een cao-resultaat leidt. De CBM-onderhandelaars zijn hierover, na contact te hebben gehad met de FNV- en CNV-onderhandelaars, positief gestemd. Het is nu afwachten hoe de leden van de bonden hierop reageren.

 

Met het eindbod krijgen de ruim 18.000 werknemers in de interieurbouw en meubelindustrie er in 18 maanden 6% salaris bij (4% per juni 2025, 2% op 1 januari 2026), een éénmalige uitkering van € 650 bruto (op 1 november), het vakantiegeld gaat omhoog en ook worden de leerlingensalarissen verhoogd.

 

De cao loopt van 1 januari 2025 tot en met 30 juni 2026.



Links

www.cbm.nl
www.fnv.nl
www.cnv.nl

Tags

nieuws, interieur, arbeidsvoorwaarden, loon, staking, onderhandelingen, vakbonden, werkgevers, meubelindustrie, interieurbouw, interieurindustrie, bond, werknemers, loonsverhoging, inflatie, pensioenen, verhoging, akkoord, cao-akkoord, cao, ruimte, leden, loonruimte, eindbod, #cbm, #fnv, #cnv

Gerelateerd nieuws
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden