Eigen tafels van Hellochair

Dinsdag 01 februari 2022

Het Hellochair team heeft niet stilgestaan tijdens de lockdown. Achter de schermen is hard gewerkt aan de eerste eigen serie eettafels, met de naam HelloTable. ⁠
Eigen tafels van Hellochair

Eind vorig jaar kondigde de online winkel Hellochair zijn tweede fysieke winkel aan, in Bussum. Hellochair, opgericht in 2020, vestigde zich met de eerste winkel in Culmeborg. Nu brengt het naast stoelen ook een serie eigen tafels.

 

De Hellotable collectie is er in vijf vormen en acht matte afwerkingen, Elke eettafel wordt gemaakt in de meubelmakerij in Limburg. Lokaal geproduceerd van hout uit duurzaam beheerde bossen in Oekraïne en Canada en volgens Hellochair met veel passie gecreëerd door echte vakmensen. Alle tafelbladen zijn voorzien van metalen strips aan de onderkant die het kromtrekken van het hout tegengaan.




Links

www.hellochair.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, #fonq, #hellochair, #hellotable

Gerelateerd nieuws
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden