Egger onthult Decorative Collection 24+

Donderdag 23 november 2023

De Oostenrijkse Egger Groep onthult een naar eigen zeggen grensverleggend concept, de Decorative Collection 24+. Voor het eerst is dit een doorlopende collectie, die elke twee jaar met maximaal 10% wordt aangepast.
Egger onthult Decorative Collection 24+

De Decorative Collection 24+ omvat volgens de laminaat- en houtproducent niet alleen een scala aan hoogwaardige decors en innovatieve introducties, maar vormt ook een holistische benadering van design. De Egger Groep introduceert een reeks woonproducten visueel aantrekkelijk zijn, maar ook duurzaam en milieuvriendelijk.

 

Vanaf februari 2024 zullen distributeurs, architecten en fabrikanten toegang hebben tot deze collectie. Deze bestaat uit zowel nieuwe introducties als gevestigde decors, ‘duurzame en gezonde woonproducten en een veelvoud aan digitale diensten die onze uitgebreide Collectiefolder optimaal aanvullen’, aldus hoofd Productmanagement en Marketing Furniture en Interior Design Hubert Höglauer.

 

De Decorative Collection 24+ omvat meer dan 300 decor- en/of textuurcombinaties, waarvan 201 Eurodekor decoren in de gevestigde Egger decormatch, met in totaal 68 nieuwe introducties, 32 PerfectSense decoren, waarvan 19 nieuwe introducties, net als 75 verschillende decorstructuurcombinaties in het werkbladenassortiment. In totaal ontwikkelde Egger 11 nieuwe structuren voor de Decorative Collection 24+.



Links

www.egger.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, meubel, laminaat, plaat, platen, paneel, panelen, interieurbouw, bouw, stofferen, stoffering, #egger, #Decorativecollection24plus

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden