Eerste VTwonen huis

Vrijdag 02 oktober 2015

Eergisteren is in de Amsterdamse wijk IJburg het eerste huis in VTwonen-stijl opgeleverd.
Eerste VTwonen huis

V.l.n.r. Tanja Saarberg (formulemanager VTwonen), de nieuwe bewoner, Laura Klijnen (woonadviseur BAM Woningbouw), Sander ter Beek (Directeur Marketing en Verkoop AM)

 

Dit is het eerste van in totaal zestig huizen die gebouwd zijn naar een ontwerp van VTwonen. Het betreft een samenwerking van projectontwikkelaar AM, BAM Woningbouw en Sanoma's label VTwonen, vernoemd naar het tijdschrift. Er worden zes woonsferen aangeboden. Op de VTwonen & design beurs (t/m zondag) kan bij AM de woning op ware grootte bekeken worden.

Projectontwikkelaars bieden bij steeds meer projecten interieurpakketten aan. Kopers kiezen daar ook steeds vaker voor. Daarmee kunnen ze direct wonen vanaf het moment dat ze de sleutel ontvangen. Er hoeft zelf niet meer te worden geklust.

De VTwonen Woonsfeer is een basis voor een woonklaar nieuwbouwhuis, waarbij alles - van de verf tot de vloeren, keukens en deuren - mixt en matcht. Het bestaat uit een complete luxe keuken met inbouwapparatuur, plinten, vloeren door het hele huis en de muren en trap geschilderd in de kleur(en) naar keuze.

De nieuwe VTwonen Woonsfeer wordt vanaf nu aangeboden bij alle nieuwe projecten van de BAM Wooncollectie voor nieuwbouw.



Links

www.am.nl
www.bamwoningbouw.nl
www.mediaxis.be
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, woonklaar, interieurpakket, turn-key, turnkey, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden