Eerste sprekers Incoda bekend

Dinsdag 19 juni 2018

Beursorganisator Easyfairs Evenementenhal kondigde recentelijk een nieuw initiatief op Interieur Collectie Dagen (Incoda) aan: Het Inspiratietheater. De eerste sprekers zijn nu bekend gemaakt.
Eerste sprekers Incoda bekend

De Interieur Collectie Dagen (Incoda) is de vakbeurs voor woning- en projectinrichters en interieurstylisten met ruim 100 exposanten van vloeren, stoffering, wandbekleding en raamdecoratie. Deze vindt plaats op 16, 17 en 18 september 2018. Tijdens de beurs wordt het het NK Woningstofferen, NK Meubelstofferen en NK Parketleggen weer georganiseerd.

Zoals eerder aangekondigd is het Inspiratietheater nieuw op het vakevenement in Gorinchem. De eerste sprekers zijn nu bekend gemaakt. Kleurexpert Saskia Huiting (concept & interior designer en eigenaar van Studio Thuis in Amsterdam, foto rechts), Retailtrendwatcher Harry Bijl (manager retail & innovatie bij Inretail, foto links), Meest veelbelovende zakenvrouw van het jaar Kristel Groenenboom (Internationaal onderneemster van het jaar en auteur) in samenwerking met netwerkvereniging Vrouwen in Parket en Virtual Reality ondernemer Jim Zagwijn (eigenaar 360Fabriek).

De onderwerpen ‘interieuradvies’, ‘kleurentrends’, ‘retailtrends’ en ‘virtuele showrooms’ worden volgens Ivo Horn, marketing event manager van de Interieur Collectie Dagen het meest gevraagd als het gaat om inspiratie, wat naast productnieuws en -kennis het belangrijkste is om een beurs te bezoeken.

“Belangrijk om te weten: de sprekers zijn niet commercieel. We maken een bewuste keuze om sprekers te selecteren die gericht zijn op inzichten en praktische kennis voor inspiratie. In aanloop naar de beurs maken we meer sprekers bekend”, aldus Horn.

 



Links

www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, vakbeurs parket en woninginrichter, #NKwoningstofferen, NK woningstofferen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #incoda, #InterieurCollectieDagen, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden