Ecostyle tijdens Tendence

Dinsdag 26 mei 2015

Parallel aan de Tendence consumentengoederen beurs van 29 augustus tot 1 september 2015, presenteren Ecostyle exposanten producten die voldoen aan een hoge ecologische, design en functionaliteitsstandaard. Het thema dit jaar is Social design.
Ecostyle tijdens Tendence
Ecostyle tijdens Tendence

Met dit thema worden de sociale aspecten van de productie dit jaar nog nadrukkelijker bekeken bij de selectie van deelnemers. Nicolette Naumann, vice president van Ambiente en Tendence: "Door onder meer het bieden van de mogelijkheid om workshops aan minder validen in een speciale ruimte op Ecostyle te geven. Dat zelfde geldt voor exposanten uit ontwikkelingslanden, die eveneens in het spotlicht worden gesteld."

Dit jaar zal het CBI -Centrum voor de Promotie van Import uit ontwikkelingslanden- nieuwe interieur- en mode-accessories uit Afrika en Azië op Ecostyle presenteren. In opdracht van het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken helpt deze organisatie kleine en middelgrote producenten van ontwikkelingslanden om hun producten te exporteren naar internationale markten. "Inkopers kunnen op Ecostyle een 'sneak-preview' van geselecteerde producten van meer dan 100 nieuwe bedrijven krijgen. Deze komen uit Bangladesh, Egypte, Indonesië, Kenia, Madagascar, Mongolië, Zuid Afrika, Tanzania, Uganda en Vietnam.
Tenslotte ondersteunt Ecostyle jonge ontwerpers met de tentoonstelling ‘Ecostyle Talents’.
 
Tendence is de meest internationale en grootste orderbeurs in de tweede helft van het jaar en heeft een uitgebreid productaanbod op het gebied van living, bekleding, decoratie, cadeau artikelen, juwelen en mode benodigdheden.



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.cbi.eu

Tags

Nieuws, interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen.

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
 
Dynamisch kunstlicht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden