Dynamic Wood Project bij Interfloor

Dinsdag 14 april 2015

Niet alleen met de reeds aangekondigde noviteiten, Interfloor verraste op de vakdagen in Gorinchem met nog meer nieuws: de PVC vinylcollectie Dynamic Wood nu ook voor Project.
Dynamic Wood Project bij Interfloor
Dynamic Wood Project bij Interfloor Dynamic Wood Project bij Interfloor

Deze hagelnieuwe collectie Dynamic Wood Project (DWP) is een PVC vinyl  collectie op 400 cm breed en ontwikkeld vanuit de wens om de succesvolle kwaliteit Dynamic Wood ook in projecten en zeer intensief woongebruik te kunnen toepassen. Directeur inkoop Johan Mulder: "Onze salesmanagers zijn direct na de beurs dan ook begonnen met het uitzetten van de stalen bij de dealers. De collectie zal de eerste maanden met een speciale introductieprijs op de fraaie winkeldisplay in de markt gezet worden."

Mulder kijkt zeer tevreden terug op de Vakdagen Parket & Woninginrichting: "In de drie dagen hebben we een groot deel van onze relaties 15 noviteiten mogen tonen." Het bedrijf uit Zwartsluis kondigt aan de komende tijd met name tapijt in het hogere segment veel aandacht te gaan geven. Mulder: "Er zullen de komende periode meerdere luxe kwaliteiten met super zachte garens de markt ingezet worden. Waarvan de kwaliteit Tendence met liefst 2.150 gram poolgewicht de eerste zal zijn. Voor een prijs waarmee de dealer de eindgebruiker in de winkel kan overtuigen dat comfort niet duur hoeft te zijn."

 

Bekijk het recente nieuws, zoals bijvoorbeeld de eveneens getoonde Vision vinylcollectie, op de interfloor-site.



Links

http://www.interfloor.nl/category/nieuws/
http://www.interfloor.nl/nieuw-dynamic-wood-project-vinylcollectie/
http://www.interfloor.nl/oakwoad-vinylcollectie/

Tags

Nieuws, interieur, wonen, pvc, lvt, vinyl, project, vloer, tapijt, Gorinchem, Gorkum, Vakdagen, Parket & Woninginrichting, beurs, show

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden