DWI: Zomerreces en nieuwe exposanten

Maandag 24 juni 2019

Vlak voor het zomerreces heeft de Woonindustrie veel nieuws te melden. De samenwerking met BNS Crisp is verlengd en er starten verschillende nieuwe exposanten.
DWI: Zomerreces en nieuwe exposanten

De zomervakantie staat voor de deur. Voor DWI begint deze na de MarketdayXL van 1 juli. Daarna is het centrum tot 30 augustus met zomerreces. Er zijn dan geen Marketdays, maar exposanten kunnen nog steeds klanten ontvangen.

 

Na het zomerreces vinden van 1 - 4 september de najaarsvakbeurs en het Dutch Design Dock event (t/m 3 september) plaats. Op 15 en 16 september vindt het Spotlight event plaats en is DWI natuurlijk ook geopend. In september is designmeubelmerk Molinari Living weer te zien in het centrum. Nieuwe exposanten zijn: Accessoiremerk Only Natural, meubelfabrikant Pure furniture, kantoormeubelfabrikant EOL, tafelfabrikant B'art en Moods collection met (klein)meubelen en woonaccessoires. DTP Import breidt zijn showroom uit.

 

DWI meldt verder dat de samenwerking met stylistenvereniging BNS Crisp wordt voortgezet. Het beurscentrum blijft de thuisbasis voor de stylisten. Beide partijen hebben de wens uitgesproken om de samenwerking te intensiveren. Wat dit concreet betekent is nog niet bekend.



Links

shop.onlynatural.nl
www.bart.store
www.eol-group.net
www.molinaridesign.com
www.moodscollection.com
www.dtp-import.nl
www.bnscrisp.nl
www.spotlight-event.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, marketday, marketdayxl, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #BNScrisp, #onlynatural, #bartstore, #EOL, #Molinariliving, #Moodscollection, #DTPimport

Gerelateerd nieuws
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder
 
Lichtwoche biedt houvast
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden