Duurzame tafel wint prijs

Donderdag 03 juli 2014

De Solartable van H2innovations is dit jaar de winnaar geworden van de Duurzame Innovation Pitch 2014 van de Dutch Green Building Council (DGBC). De Solartable is een tafel met een tafelblad als zonnepaneel en vier usb-poorten.
Duurzame tafel wint prijs

Hiermee kun je telefoon, laptop of welk elektrisch apparaat dan ook opladen. De Solartable is is te gebruiken als kantoor-, sta- en tuintafel. Winnaar Han Huiskamp: 'De Solartable is een heel tastbaar, duurzaam product. Duurzaamheid is niet heel ver weg of op je dak, maar hier en nu, recht onder je neus. Dat maakt de innovatie aantrekkelijk.'

 

De Solartable kan nu al besteld worden. Meer informatie is te vinden op www.h2innovations.nl.



Links

www.h2innovations.nl

Tags

duurzaam, tafel, tafelblad, zonnepaneel, kantoortafel, sta-tafel, tuintafel

Gerelateerd nieuws
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden