Dutch Originals gaat door

Zaterdag 21 september 2024

Na het onverwachte overlijden van directeur en eigenaar Bert Sanderse op 20 augustus meldt het merk Dutch Orginals dat de werkzaamheden voortgezet worden, met hetzelfde team en onder leiding van een interim-manager.
Dutch Originals gaat door

Bert Sanderse, de directeur en eigenaar van Dutch Originals, overleed onverwachts op 20 augustus 2024, op 49-jarige leeftijd. Sanderse was een bekend figuur in de Nederlandse meubelindustrie, bekend om zijn werk bij Dutch Originals, een merk dat zich richt op het ontwerpen en produceren van hoogwaardige meubel- en verlichtingsproducten. Zijn overlijden kwam als een schok voor velen in de branche, bovenal natuurlijk voor zijn nabestaanden en collega's.

 

Ondanks zijn verlies is besloten om Dutch Originals voort te zetten. In overleg met de familie en het bedrijf is Gerard van den Heuvel aangesteld als interim-manager om het bedrijf te leiden, terwijl het bestaande team intact blijft. De beslissing om een interim-manager aan te stellen werd genomen in overleg met de familie en het bedrijf, met als doel de continuïteit van het bedrijf te waarborgen.



Links

www.dutchoriginals.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, overlijden, personalia, #dutchoriginals

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder
Vertrouwen iets minder negatief
Het consumentenvertrouwen in Nederland is van -35 in juli naar -34 in augustus verbeterd en ook het oordeel over de economie is minder negatief.
lees verder
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden