Dutch Originals gaat door

Zaterdag 21 september 2024

Na het onverwachte overlijden van directeur en eigenaar Bert Sanderse op 20 augustus meldt het merk Dutch Orginals dat de werkzaamheden voortgezet worden, met hetzelfde team en onder leiding van een interim-manager.
Dutch Originals gaat door

Bert Sanderse, de directeur en eigenaar van Dutch Originals, overleed onverwachts op 20 augustus 2024, op 49-jarige leeftijd. Sanderse was een bekend figuur in de Nederlandse meubelindustrie, bekend om zijn werk bij Dutch Originals, een merk dat zich richt op het ontwerpen en produceren van hoogwaardige meubel- en verlichtingsproducten. Zijn overlijden kwam als een schok voor velen in de branche, bovenal natuurlijk voor zijn nabestaanden en collega's.

 

Ondanks zijn verlies is besloten om Dutch Originals voort te zetten. In overleg met de familie en het bedrijf is Gerard van den Heuvel aangesteld als interim-manager om het bedrijf te leiden, terwijl het bestaande team intact blijft. De beslissing om een interim-manager aan te stellen werd genomen in overleg met de familie en het bedrijf, met als doel de continuïteit van het bedrijf te waarborgen.



Links

www.dutchoriginals.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, overlijden, personalia, #dutchoriginals

Gerelateerd nieuws
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Verdere stijging prijs koopwoningen
De prijsstijging van nieuwbouwkoopwoningen in Nederland gaat in het laatste kwartaal door, maar de groei zwakt iets af ten opzichte van het kwartaal ervoor.
lees verder
Moll blijft toch bestaan
Duitse meubelfabrikant Moll Funktionsmöbel blijft toch bestaan. Verrassend nieuws, nadat het familiebedrijf uit Gruibingen enkele maanden geleden aankondigde dat het eind 2025 zou stoppen, na bijna een eeuw actief te zijn geweest.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden