Duitser wil matras van 300 Euro

Woensdag 30 mei 2018

Uit onderzoek in opdracht van Hilding blijkt dat 74% van de Duitsers slechts € 300 zou willen uitgeven voor een nieuw matras.
Duitser wil matras van 300 Euro

Markt- en opinieonderzoekinstituut YouGov interviewde in opdracht van de fabrikant Hilding Sweden 2.000 mensen, zo meldde Möbelkultur gisteren. Volgens de beddenfabrikant kopen de Duitsers om de acht jaar een nieuw matras. Uit de resultaten van het onderzoek kan daarom worden geconcludeerd dat Duitsers bij een gewenste prijs van ongeveer € 300 minder dan € 2.500 in hun hele leven uitgeven aan matrassen.

De eerste matras wordt door de Duitser op 20-jarige leeftijd gekocht. De gemiddelde levensverwachting is 80 jaar. In de overblijvende 60 jaar worden dus ongeveer acht matrassen à € 300 gekocht, dus totaal zo'n € 2.400. Dat is € 40 per jaar of circa € 0,11 per nacht.

Ter vergelijk: de Duitser geeft in totaal € 332.000 uit aan zijn eigen auto. En ongeveer € 16.900 aan het onderhoud - bijna zeven keer zoveel als voor de aanschaf van zijn matras.

Directeur Max Fischer van Hilding Sweden vindt de uitkomst van de enquête nogal triest, gezien het aantal uren dat we in bed doorbrengen en hoe belangrijk een gezonde nachtrust is. Hilding Anders voert onder meer labels als Carpe Diem, Eastborn, Jensen en Pullman.

 



Links

www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, personalia, onderzoek, enquete, Askona, Bico, Hilding, Slumberland, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings, #hildinganders, #pullman, #eastborn, #carpediem, #curem, #jensen, #slumberland

Gerelateerd nieuws
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Opening beddenwinkel
Binnenkort wordt de 20e vestiging van de formule beddenspecialist geopend in Enschede door Fredy Shamoun.
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
Meubelbeurs Brussel 2026 noviteiten
Meubelbeurs Brussel blikt vooruit op de editie van 8 tot en met 11 november 2026. De organisatie presenteert alvast enkele nieuwe collecties en producten die tijdens de beurs te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden