Duijndam verlaat Sanoma alweer

Vrijdag 17 augustus 2018

Marc Duijndam, de ceo van Sanoma Media Nederland sinds begin dit jaar, stopt er al weer mee. In goed onderling overleg is besloten dit per direct te doen.
Duijndam verlaat Sanoma alweer

Duijndam (foto, linksboven; website Sanoma) was de opvolger van Peter de Mönnink die overstapte naar Talpa. Sanoma bleek toch niet geheel bij zijn persoonlijke ambities aan te sluiten, zo laat Duijndam nu weten via de site van het bedrijf uit Hoofddorp, onder meer eigenaar van de Vtwonen & Designbeurs, de formule en het blad Vtwonen, maar ook veel andere magazines als Libelle, Viva, Flair, Donald Duck en online media zoals Nu.nl.

De sollicitatieprocedure voor een nieuwe ceo is inmiddels gestart. Voor de tussenliggende periode is de huidige president & ceo Sanoma Group Susan Duinhoven (foto, rechts) benoemd als ad interim ceo.

Enige tijd geleden werd overigens al bekend dat bij Vtwonen per 1 september een nieuwe hoofdredacteur komt: Nicolette Fox (foto, linksonder), als opvolgster van Carlein Kieboom.

 



Links

www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, personalia, #vtwonen, @vtwdbeurs, vtwdbeurs, #vtwdbeurs.

Gerelateerd nieuws
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden