DSM-Niaga en Auping in matrasrecycling

Woensdag 22 november 2017

DSM-Niaga – een joint venture tussen DSM en Niaga - en Koninklijke Auping gaan samenwerken om volledig recyclebare matrassen te ontwikkelen.
DSM-Niaga en Auping in matrasrecycling

Het doel van deze samenwerking is om een economisch interessant recyclebaar alternatief voor matrassenafval te ontwikkelen. Auping is het eerste bedrijf buiten de tapijtsector dat gebruik zal maken van Niaga-lijmtechnologie om volledig recyclebare matrassen te ontwikkelen.

Op basis een vergelijkbare lijmtechnologie als bij tapijt kunnen lagen van een oude matras van elkaar gescheiden worden om eenvoudiger verschillende materialen tijdens het recycleproces terug te winnen.

Josse Kunst, General Manager van DSM-Niaga: 'We verheugen ons erop om samen met Auping de recycleerbaarheid van matrassen ingrijpend te verbeteren.'

Bart Jan Scholte, Director Brand & Product Marketing van Koninklijke Auping: 'We investeren in duurzaamheid en streven ernaar om al onze bedrijfsprocessen, producten en diensten volgens een circulair model te structureren. DSM is voor ons de perfecte partner om onze huidige prestaties en producten verder te kunnen verbeteren, dankzij hun kennis van materialen en hun streven naar innovatie. We zijn beiden trots op onze Nederlandse wortels en onze meer dan 100-jarige traditie.'

 



Links

www.auping.nl
www.niaga.world

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, recycle, duurzaam, hergebruik, circulair, cradle-to-cradle, tapijt, #auping, #dsm, #niaga, #dsmniaga

Gerelateerd nieuws
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Tapijttegels met traditie
Interface kiest voor kleur, prints en vloeiende overgangen met tapijttegelcollectie Pivotal Moments.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden