Dropshipping bij Rivičra Maison

Dinsdag 05 november 2024

Rivičra Maison, bekend om zijn hoogwaardige woonaccessoires en meubels, start een samenwerking met Droppery. Hierdoor kunnen retailers in de Benelux en Duitsland direct producten uit de collectie van Rivičra Maison aanbieden.
Dropshipping bij Rivičra Maison

Foto: Anita Islamagic en coo Sjors Teunissen van Rivièra Maison met Marco Mulder, ceo van Droppery.



Rivièra Maison
, bekend om zijn woonaccessoires en meubels, start een samenwerking met het dropshipping platform Droppery. Met deze samenwerking krijgen onafhankelijke retailers in Nederland, België, Luxemburg en Duitsland de kans om de collectie van Rivièra Maison te verkopen zonder voorraad aan te houden. Het platform maakt volgens het bedrijf een efficiënte orderverwerking mogelijk, met plannen om in de toekomst uit te breiden naar andere EU-landen.

 

De dropshippingdienst biedt retailers de mogelijkheid om zonder voorraadrisico producten toe te voegen aan hun assortiment. Via de 'Droppery methode' kunnen retailers gebruikmaken van een long-tail verkoopstrategie, wat (zo schrijft het bedrijf) extra kansen biedt om de verkoop te vergroten zonder grote investeringen in voorraad. De integratie van Droppery’s API moet voor een soepele onboarding zorgen en retailers een gebruiksvriendelijke interface bieden. Deze samenwerking maakt deel uit van Rivièra Maison’s visie om haar aanwezigheid in de Europese markt uit te breiden en haar serviceaanbod voor onafhankelijke winkeliers te versterken.



Links

www.rivieramaison.com
droppery.io

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, meubel, zitmeubel, bank, accessoire, tuinmeubel, lamp, licht, verlichting, karpet, spiegel, tuin, outdoor, winkel, keten, formule, personalia, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
Groei interieurproducten mei 2026
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 2% in mei, vooral het volume van duurzame consumptiegoederen neemt toe. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden