Dropshipping bij Rivièra Maison

Dinsdag 05 november 2024

Rivièra Maison, bekend om zijn hoogwaardige woonaccessoires en meubels, start een samenwerking met Droppery. Hierdoor kunnen retailers in de Benelux en Duitsland direct producten uit de collectie van Rivièra Maison aanbieden.
Dropshipping bij Rivièra Maison

Foto: Anita Islamagic en coo Sjors Teunissen van Rivièra Maison met Marco Mulder, ceo van Droppery.



Rivièra Maison
, bekend om zijn woonaccessoires en meubels, start een samenwerking met het dropshipping platform Droppery. Met deze samenwerking krijgen onafhankelijke retailers in Nederland, België, Luxemburg en Duitsland de kans om de collectie van Rivièra Maison te verkopen zonder voorraad aan te houden. Het platform maakt volgens het bedrijf een efficiënte orderverwerking mogelijk, met plannen om in de toekomst uit te breiden naar andere EU-landen.

 

De dropshippingdienst biedt retailers de mogelijkheid om zonder voorraadrisico producten toe te voegen aan hun assortiment. Via de 'Droppery methode' kunnen retailers gebruikmaken van een long-tail verkoopstrategie, wat (zo schrijft het bedrijf) extra kansen biedt om de verkoop te vergroten zonder grote investeringen in voorraad. De integratie van Droppery’s API moet voor een soepele onboarding zorgen en retailers een gebruiksvriendelijke interface bieden. Deze samenwerking maakt deel uit van Rivièra Maison’s visie om haar aanwezigheid in de Europese markt uit te breiden en haar serviceaanbod voor onafhankelijke winkeliers te versterken.



Links

www.rivieramaison.com
droppery.io

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, meubel, zitmeubel, bank, accessoire, tuinmeubel, lamp, licht, verlichting, karpet, spiegel, tuin, outdoor, winkel, keten, formule, personalia, #rivieramaison

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden