Dromenland groeit: nieuwe namen

Woensdag 28 mei 2025

Dromenland, het slapencollectief binnen De Woonindustrie breidt zich tijdens de komende Najaarsvakdagen opnieuw uit – met meer merken, meer inspiratie, en meer mogelijkheden.
Dromenland groeit: nieuwe namen

Dromenland is, zo vertelt De Woonindustrie, inmiddels uitgegroeid tot een van de grootste slapencollectieven van Nederland. Met gevestigde namen als Hilding Anders, Key West Bedding, Kreamat en Ultima biedt het platform al een indrukwekkende basis. Daar komen tijdens de Najaarsvakdagen minimaal twee nieuwe merken bij. Welke dat zijn, wordt binnenkort bekendgemaakt via de sociale kanalen van De Woonindustrie.


Voor professionals die actief zijn in slaapcomfort, interieurstyling of projectinrichting biedt Dromenland een unieke kans. Niet alleen om te netwerken met toonaangevende merken, maar vooral om nieuwe collecties en innovaties te ontdekken die direct toepasbaar zijn op de winkelvloer of in hospitalityprojecten. Van bedsystemen tot complete slaapkamerinrichting: Dromenland laat zien wat er mogelijk is op het gebied van slapen, comfort en design.

 

Tijdens de Najaarsvakdagen – op 7, 8, 9, 15 en 16 september – neemt Dromenland opnieuw een prominente plek in binnen De Woonindustrie in Nieuwegein. Bezoekers kunnen rekenen op inspirerende opstellingen, innovatieve slaapoplossingen en een overzicht van de nieuwste trends.

 

De Woonindustrie biedt overigens nog volop ruimte aan merken die zich willen aansluiten bij dit groeiende collectief – tijdelijk tijdens de Vakdagen of in de vorm van een vaste showroom. Niet alleen slaapmerken zijn welkom: ook aanbieders van kasten, beddengoed, verlichting en andere producten voor in en rond de slaapkamer kunnen aansluiten bij het concept. 

 

Toegang tot de Najaarsvakdagen is gratis, registreren kan via deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #interieurtrendevent, #interieurenproject, #dromenland

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder
Vertrouwen iets minder negatief
Het consumentenvertrouwen in Nederland is van -35 in juli naar -34 in augustus verbeterd en ook het oordeel over de economie is minder negatief.
lees verder
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden