Dormiente via Smelik

Donderdag 25 augustus 2016

Vanaf 1 juli 2016 is Peter Smelik verantwoordelijk geworden voor het opzetten van een dealernetwerk voor slaapproducten van Dormiente in Nederland en Vlaams België.
Dormiente via Smelik
Dormiente via Smelik Dormiente via Smelik Dormiente via Smelik

Volgens de site van Dormiente zijn er momenteel drie dealers in Nederland (Kok Putten, Dekker Zuidwolde en Klaas Vaak Delft) en geen in België. Smelik streeft er naar om reeds aan eind dit jaar circa 20 nieuwe dealers te verwelkomen.

Dormiente wil dé aanbieder worden van volledig biologisch en ecologisch verantwoorde boxsprings, massief houten bedden, natuurlatex matrassen en hoogwaardig natuurlijk textiel zoals dekbedden/kussens/onderdekens. Certificaten staven deze bewering ook: GOTS , Fairtrade, QUL (100% natuurlatex), FSC/PEFC en biologisch geteelde Katoen en Wol.

Het Duitse Dormiente, opgericht in 1989, geeft veel aandacht aan ligcomfort, kwaliteit en een mooi design onder het motto “Beter gezond slapen”. Het brede ecologisch en biologisch verantwoorde aanbod heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding, volgens Smelik. De laatste jaren is Dormiente deelnemer aan de IMM (Internationale MöbelMesse) in Keulen. Smelik stond afgelopen jaar voor het Spaanse Spaldin op de Meubelbeurs Brussel / Brussels by Night.

 



Links

www.beddenspecialist.nl
www.dormiente.com
www.klaasvaakbedden.nl
www.kokwonen.nl
www.spaldin.com/es/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, bed, overtrek, boxspring, ledikant, dekbed, kussen, matras, deken, onderdeken, vertegenwoordiging, agent, Benelux, IMM, Brussel, Meubelbeurs, Brussels by Night.

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden