Doorstart Hakbijl bij D&M

Donderdag 18 juni 2015

Het failliete bedrijf Hakbijl Glas maakt een doorstart. Het bedrijf wordt overgenomen door de Belgische keramiekproducent D&M Depot.
Doorstart Hakbijl bij D&M

Een groot deel, maar niet alle 37 werknemers worden door de Belgische keramiekproducent overgenomen. Zowel Hakbijl Glass uit Lelystad als D&M Depot uit Aartselaar blijven elk hun locatie en eigenheid behouden.

Hakbijl Glas is sinds 1931 specialist in decoratieve glasartikelen van simpele basisvormen tot designstukken van hoge kwaliteit. Eind mei werd het bedrijf door de rechtbank failliet verklaard. Dat gebeurde nadat de bank het krediet van het bedrijf, dat al veertig jaar in Lelystad is gevestigd, had ingetrokken. Volgens directeur Eric Voges waren de problemen mede veroorzaakt door de verslechterende markt.

In december 2011 had Ed Hakbijl zijn bedrijf overgedragen aan Eric Voges. Nu komt hij dus terug onder de hoede van D&M Depot.

D&M, leverancier van keramiek, riet en hout, breidt met de overname van Hakbijl Glass zijn aanbod met glaswerk uit. Klanten zijn onder andere bloemisten/floristen, tuincentra en decoratiezaken.

Beide bedrijven zijn complementair wat de geografische spreiding en assortiment betreft. Door deze samenvoeging vergroten ze hun commerciële slagkracht naar alle historische klanten.



Links

www.dmdepot.be
www.hakbijl.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, decoratie, glas, glaswerk, vaas, vazen, riet, keramiek, hout, failliet, faillissement, doorstart, overname, fusie

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden