DLW vraagt faillissement aan

Donderdag 11 december 2014

Armstrong World Industries heeft bekendgemaakt dat het haar Europese vloerentak afstoot. Het Amerikaanse concern financiert haar dochteronderneming DLW niet meer. Derhalve besloot het Duitse management van dat bedrijf faillissement aan te vragen.
DLW vraagt faillissement aan

Volgens Amstrongs CEO Matthew J. Espe was het moeilijk maar noodzakelijk om deze stap te nemen. Espe: 'Het was het sluitstuk van een uitgebreide evaluatie van de strategische alternatieven.' DLW boekte al jaren 'tegenvallende resultaten' en eerdere acties boden geen afdoende soelaas.

Zonder de financiële steun vanuit Amerika zag het DLW-management geen andere optie dan het aanvragen van het faillissement. Armstrong verwacht dat de activiteiten in de twee DLW-fabrieken in Duitsland en de verkoopkantoren in Europa op de korte termijn door zullen gaan.

 

Toen Armstrong in 1998 DLW verwierf, wilde het groeien in Europa. Tegenvallende resultaten maken daar nu een einde aan.



Links

www.armstrong.com

Tags

tapijt, vloer, vloerbedekking, failliet, faillissement

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden