Dirk Derison overleden

Woensdag 26 april 2023

International area sales manager Dirk Derison bij Royal Dutch Raymakers & Co is vorige week dinsdag geheel onverwachts overleden.
Dirk Derison overleden

Dirk Derison werd slechts 52 jaar. Dirk overleed plotseling op 18 april in Italië waar hij namens zijn werkgever Raymakers, waarvoor hij pas sinds maart dit jaar werkte, aanwezig was op de beurs internationale stoffenbeurs Proposte.

Dirk had als hobby voetbal en was rechtsbuiten bij Stiphout Vooruit in Helmond. Zijn vrienden herinneren als een bedachtzaam persoon: 'Niet al te uitbundig, vaak wat op de achtergrond. Meer een luisteraar dan een prater. Maar hij was altijd scherp van geest, had een sterk ontwikkeld gevoel voor humor en vaak een twinkeling in zijn ogen. Zat je een half uurtje met Dirk aan de bar, of stond je naast hem langs de lijn: grote kans dat je humeur beter werd.'

Alle sterkte voor familie, vrienden en collega's.



Links

www.propostefair.it
www.raymakers.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, meubelen, meubelfabrikant, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaag, heengegaan, deceased, dood, rouw, rouwkaart, rouwadvertentie, annonce, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, #herinnering, #raymakers, #overleden, #inmemoriam, #memoriam

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden