Dille & Kamille naar Frankrijk

Woensdag 26 februari 2025

Dille & Kamille opent eerste winkel in Frankrijk, het vierde land waar het bedrijf actief is na Nederland, België en Duitsland.
Dille & Kamille naar Frankrijk
Dille & Kamille naar Frankrijk Dille & Kamille naar Frankrijk

Dille & Kamille zet de eerste stap op de Franse markt met een nieuwe vestiging in Nantes. Op 14 mei opent de Nederlandse retailer de deuren van zijn eerste winkel in Frankrijk, gelegen aan 2 Rue Boileau. Hiermee telt het familiebedrijf, dat sinds 1974 bestaat, inmiddels 51 vestigingen in Nederland, België en Duitsland.

 

Volgens algemeen directeur Hans Geels sluit de filosofie van Dille & Kamille goed aan bij de Franse consument: ‘De stad heeft een rijke cultuur en is daarnaast een dynamisch centrum van innovatie. Nantes staat bekend om zijn focus op duurzaamheid en een breed publiek van jonge gezinnen en studenten. We zijn ervan overtuigd dat Dille & Kamille hier goed tot zijn recht komt.’ De vestiging wordt geopend in samenwerking met Cecile en Timothée Libersart, een Frans echtpaar dat al vijf jaar betrokken is bij de uitbreiding naar Frankrijk.

 

Dille & Kamille staat voor ‘natuurlijke eenvoud’ en biedt een assortiment van tijdloze producten gemaakt van natuurlijke materialen. Naast fysieke winkels heeft het merk een online shop die wereldwijd levert. Ook zet het bedrijf zich in voor duurzame initiatieven, zoals Mei plasticvrij en Green Friday als alternatief voor Black Friday.



Links

www.dille-kamille.com

Tags

nieuws, interieur, winkelketen, retail, retailbedrijf, natuurlijk, eenvoud, tijdloos, producten, materialen, online, winkels, nederland, duitsland, belgie, frankrijk, nantes, opening, expansie, uitbreiding, winkelbestand, plasticvrij, greenfriday, fysiek, vestiging, samenwerking, #dillekamille

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne naar hartje stad
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 vindt in Keulen de eerste editie plaats van interieurvakbeurs Idd cologne. Tegelijkertijd loopt het stadsprogramma idd cologne downtown, met deelname van ruim 25 winkels, showrooms en ontwerpstudio’s verspreid over de stad.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
Nieuwe dessins Woven Washi
De exclusieve samenwerking tussen Indivipro en Wood & Washi brengt Japanse verfijning naar het interieur met nieuwe dessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden