Digitaal Product Paspoort

Dinsdag 12 augustus 2025

Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
Digitaal Product Paspoort

Beaulieu International Group (B.I.G.), specialist in materiaal- en vloeroplossingen, en Digimarc Corporation (Nasdaq: DMRC), pionier op het gebied van digitale watermerktechnologieën, hebben met succes aangetoond dat onzichtbare digitale watermerken een uiterst effectieve oplossing zijn voor het leveren van CPR-gecertificeerde digitale productpaspoorten (DPP's) aan de vloersector, waarbij wordt voldaan aan de complexe eisen van deze sector.

 

In tegenstelling tot traditionele technologieën zoals QR-codes, NFC en RFID bieden de onzichtbare digitale watermerken van Digimarc een schaalbare, naadloze oplossing die voldoet aan de behoeften van de vloerenindustrie. De watermerken zijn zo ontworpen dat ze onzichtbaar zijn voor het menselijk oog, waardoor ze kunnen worden geïntegreerd in vloeroppervlakken zonder het ontwerp of de dikte te veranderen. Ze zijn ook robuust genoeg om de slijtage van het verwijderen van vloeren te weerstaan, waardoor DPP-conformiteit wordt gegarandeerd, zelfs wanneer de materialen worden gerecycled.

 

'Het faciliteren van de circulaire economie door naleving van de DPP is een topprioriteit voor Beaulieu, omdat uiteindelijk alle vloerproducten worden verwijderd en vervangen,' aldus Nele Cattoor, regulatory compliance lead bij B.I.G.



Links

www.bintg.com
www.digimarc.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, laminaatvloeren, tapijtvloeren, watermerk, codes, paspoort, digitaal, DPP, onzichtbaar, herkenbaarheid, traceerbaar, prioriteit, ontwikkeling, techniek, samenwerking, naadloos, oplossing, eisen, slijtage, recyclebaar, garantie, #dpp, #beaulieu, #BIG, #digimarcorporation

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Tapijttegels met traditie
Interface kiest voor kleur, prints en vloeiende overgangen met tapijttegelcollectie Pivotal Moments.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden