Designmix op ETC Design Experience

Donderdag 31 januari 2019

Maandag 4 en dinsdag 5 februari is er in het ETC Design Center Europe in Culemborg de voorjaarbeurs ETC Design Experience. Een van de exposanten is Designmix in Carpets uit Laren.
Designmix op ETC Design Experience
Designmix op ETC Design Experience Designmix op ETC Design Experience

Foto's: website Designmix in Carpets

 

 

Op het ETC Design Center Europe is er, naast stoffen, meubelen, verlichting en accessoires, een flink aanbod aan karpetlabels van aanbieders uit de Benelux te vinden. Zoals bijvoorbeeld Carpetlinq (Indivipro), Cunera, De Munk Carpets, Ebru, Jaracanda (van Cunera) en Loook (van Balcaen via Kippers). Daarnaast is eveneens een keur aan verscheidene buitenlandse labels te vinden.

Ook de jonge firma Designmix in Carpets, opgericht in 2017, is in het centrum neergestreken. Het bedrijf presenteert er Berber-kleden die stuk voor stuk ware kunstwerken zijn. Oprichter is Chantal Soetens (foto 2, links) die eerder werkte bij interieurwinkel Ambiance Home Decoration in Laren en agenturenbedrijf Brugman (o.a. Lelievre, Pierre Frey).

Tijdens een reis naar Marrakech ontmoette zij Ismail Mouahid (foto 2, midden), ontwerper van unieke Berber kleden. Samen met haar zus Nathalie (foto 2, links) besloot zij om met Ismail een kledencollectie op de Nederlandse markt te brengen.

De kleden (foto 3) zijn handgeknoopt en gemaakt van 100% zuiver scheerwol. Elk ontwerp heeft zijn eigen verhaal. Mouahid laat zich inspireren door zowel dessins van oude Berberkleden als de schoonheid van de Marokkaanse natuur. Ruime afmetingen en organische patronen maken ieder kleed uniek. De hoge, zachte pool en het subtiele glanseffect staan garant voor een rijke uitstraling.

Het ETC is elke maandag open voor vakbezoekers van 10-17 uur. Elk jaar zijn er vier Consumenteninspiratiedagen, de eerstvolgende op zondag 3 februari. Op maandag 4 februari (van 10-20 uur) en dinsdag 5 februari (10-17 uur) is de voorjaarsvakbeurs ETC Design Experience op de Randweg 20 in Culemborg.

 



Links

www.ambiancehome.nl
www.balcaen.be
www.brugmanbv.nl
www.cunera.nl
www.demunkcarpets.nl
www.designmixincarpets.nl
www.ebru.nl
www.etcdesigncenter.nl
www.indivipro.nl
www.kippersagenturen.nl
www.loook.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, karpet, kleed, berber, oosters, tapijt, #brugmanbv, #cunera, #demunkcarpets, #designmixincarpets, #ebru, #indivipro, #etcdesigncenter, #kippersagenturen, #loook, #balcaen, #ambiancehome

Gerelateerd nieuws
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Groei maart 2026 omzet woninginrichting
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met bijna 1% in maart 2026 ten opzichte van dezelfde maand het jaar ervoor, waarbij de consumptie van duurzame goederen sterker groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden