Designcollecties T&M

Maandag 04 juni 2018

Textiles & More (T&M) zal er als projectdistributeur van het premium pvc-vloerenmerk Mflor de nieuwe Authentic Lake collectie presenteren, maar ook de nieuwe designcollecties van Claire Vos en Edward van Vliet.
Designcollecties T&M

Kortgeleden publiceerden we we reeds over de introductie Authentic Lake van Mflor. Op de beurs Design District in Rotterdam van 6-8 juni zal T&M uit 's-Gravenhage daarnaast onder meer de Gravity stoffencollectie van Claire Vos (foto links) presenteren. Deze stoffen hebben een geavanceerde print techniek waarbij meer veel kleurigheid en gradiënten toegepast kunnen worden. Met een airbrush-achtige wijze is er een soort visuele driedimensionale diepte in de stof ontstaan. Deze optische effecten geven de dessins een grafisch maar toch zachte uitstraling, zo meldt de ontwerpster.

Gravity bestaat uit vier prints: Rain, Knit, Clan en Paperclip, in diverse stofkwaliteiten, van satijn, voile tot velours. Ze zijn toepasbaar als gordijnstof of in decoratieve kussens.

Archinature is vervolgens een nieuwe collectie van Edward van Vliet (foto rechts): geïnspireerd door geometrie, architectuur en natuur. Schaduw-texturen zijn bedekt met een geometrisch patroon met kleuren alsof het een edelmetaal is. De kleuren gaan van diepblauw naar zachtroze en natuurlijke tinten zoals beige en groen. Komt dat zien!



Links

www.designdistrict.nl
www.edwardvanvliet.com
www.mflor.com
www.roderickvos.com
www.textilesandmore.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, gordijn, stof, textiel, #mflor, #designdistrict, #tenm, #textilesandmore, #roderickvos, #edwardvanvliet

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden