Design Tales in muurafwerking

Vrijdag 03 juli 2020

Design Tales, een agenturenbedrijf voor meubelen en verlichting heeft een bijzondere uitbereiding. Het bedrijf wordt de Nederlandse ambassadeur van St. Leo.
Design Tales in muurafwerking
Design Tales in muurafwerking Design Tales in muurafwerking Design Tales in muurafwerking

Design Tales, dat zich een jaar geleden vestigde in Amsterdam, is intussen geen agent van Jess Design meer maar nog wel van Fredericia, Massimo, Menu, Tala, Tonone en Viccarbe. En nu ook van St. Leo: milieuvriendelijke muurafwerkingen.

Het vorig jaar opgerichte Deense bedrijf heeft een collectie van negentien voorgemengde, gekleurde minerale pleisters die met een troffel of kwast op binnenoppervlakte kunnen worden aangebracht. Deze pleisters zijn gemaakt van onder meer superfijn gemalen Dolomietsteen, gerecyclede as en organische pigmenten. St. Leo Dolomietpleister is voorzien van het Nordic Swan Ecolabel.



Links

www.designtales.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.fredericia.com
www.menu.as
www.stleointeriors.com
www.tonone.com
www.viccarbe.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, muurafwerking, wandbekleding, wandafwerking, pleister, verf, muurverf, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #designtales, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #fredericia, #menu, #menuas, #stleointeriors, #tonone, #viccarbe

Gerelateerd nieuws
Gietvloer basis stijlvol interieur
[Sponsored artikel] - Woonruimtes zijn de plek om tot rust te komen. Een strakke en naadloze vloer wint daardoor aan populariteit. Niet alleen vanwege praktisch gemak, maar vooral om de sfeer die zo’n vloer brengt.
lees verder
 
2e winkel VidaXL
lees verder
Innovatie op Future Lighting 2025
Op 19 en 20 november vindt in Evenementenhal Gorinchem de vierde editie plaats van Future Lighting, een kennis- en netwerkevent voor de lichtindustrie in Nederland en Vlaanderen.
lees verder
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
 
Duurzaam hergebruik meubels
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden