De Valk eigenaar van Studio Bac

Woensdag 07 september 2022

Vanaf 1 september is meubelfabriek De Valk de trotse eigenaar van Studio Bac. Studio Bac, een label wat voorheen al door De Valk geproduceerd werd, is een meubelmerk met eetkamertafels en stoelen ontworpen door Janssen & Jaski. De Valk zal Studio Bac nu ook op de projectenmarkt gaan aanbieden.
De Valk eigenaar van Studio Bac

Studio Bac is sinds twee jaar op de consumentenmarkt en volgens De Valk zeer succesvol, met meer dan 30 verkooppunten door heel Nederland. In 2021 koos het label van Janssen & Jaski er nog voor zelf als groothandel aan de slag te gaan, nu is echter toch gekozen voor een samenwerking met De Valk.

 

 

Mike Jaski blijft de look and feel van de collectie bewaken en modellering, materiaalkeuzes en kleurstellingen blijven van zijn hand. Met het overzichtelijke assortiment van vrolijke framekleuren, echt leren bekleding en bijzondere stoffen zoals een lamsvacht kunstbont variant, vormt Studio Bac volgens de fabrikant een verrassend hippe nieuwe familie binnen de bestaande De Valk collectie. Op de website zijn alle producten te vinden.

 

Studio Bac is meteen in september te bewonderen in de showroom in Nieuwegein. In het B2B inkoopcentrum DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein vinden op 11, 12, 13, 19 en 20 september natuurlijk de najaars DWI Vakdagen plaats. Op de eerste etage (standnummer BO26-028) is de hele collectie te zien. Ook zal er altijd iemand van De Valk aanwezig zijn voor vragen.



Links

www.devalkbv.com
www.dewoonindustrie.nl
www.studiobac.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, binnenhuisarchitect, design, meubel, stoel, fauteuil, bank, de woonindustrie, overname, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #meubelfabriekdevalk, #devalkbv, #studiobac

Gerelateerd nieuws
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden