De Moderne Lifestyle van Mflor

Maandag 04 september 2017

Glanzend rvs en leer in combinatie met strakke, rechte lijnen en veel zwart, wit en grijs. Herkenbaar? Het zijn de meest genoemde kenmerken van een modern interieur.
De Moderne Lifestyle van Mflor
De Moderne Lifestyle van Mflor

In deze cleane woonstijl wordt veel gebruik gemaakt van luxe materialen als chroom, eiken en natuursteen. Van een modern interieur wordt veelal ‘less is more’ gezegd en daarom wordt er gebruik gemaakt van gladde materialen als leer, glas en kunststof. Naast het strakke effect zorgen deze materialen ook voor het contrast en het creëren van optische ruimte.

De kleuren blijven licht en ingetogen, met een uitzondering voor accessoires als een schilderij, een kastje of een fruitschaal. Voorwaarde is wel dat deze accessoires allemaal exact dezelfde kleur zijn.

Door het toevoegen van ‘zachte’ materialen oogt het minimalistische en doorgaans harde interieur al snel vriendelijker. Hierbij kan je denken aan een mooi tapijt, het plaatsen van een bank met organische vormen of een zachtere vloer. Dat laatste zou ook een PVC vloer van Mflor kunnen zijn. Dankzij natuurgetrouwe dessins en het gladde oppervlak passen deze onderhoudsvriendelijke vloeren uitstekend in een modern interieur.

 

Ontdek de ‘Lifestyles by mFLOR’: Klassiek, Modern, Landelijk, Industrieel en Scandinavisch, tijdens de Interieur Collectie Dagen van 17 t/m 19 september a.s. te Gorinchem, Mflor staat op stand 114.



Links

www.mflor.com
www.mflor.com/lifestyle/moderne-pvc-vloeren/
www.evenementenhal.nl/incoda-go
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, #mflor

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden