Crisp wordt BNS Crisp

Donderdag 04 september 2014

Met ingang van 16 september 2014 gaat de beroepsvereniging voor Nederlandse stylisten verder onder de naam BNS Crisp. Dit staat voor Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten.
Crisp wordt BNS Crisp

Vijf jaar geleden is Crisp (Centraal Register Interieur Styling Professionals) opgericht. De vereniging wil zich nu nog sterker en duidelijker profileren en zichtbaar maken wat de meerwaarde van een stylist kan zijn. Bij die doelstelling hoort een passende nieuwe naam, waarbij rekening is gehouden met de bekendheid en waardering voor de oude. Met de toevoeging BNS haakt de stylistenvereniging qua naamgeving aan bij beroepsverenigingen als BNI, BNO en BNA. BNS Crisp benadrukt daarmee de professionaliteit van de aangesloten stylisten.

 

Huisstijl en website

Tegelijk met de nieuwe naam zijn ook de huisstijl en de website aangepast (zie www.bnscrisp.nl, vanaf 16 september). Nieuwe behoeftes en nieuwe ontwikkelingen vragen om een nieuwe aangepaste website. Deze is tot stand gekomen na uitgebreid onderzoek door bestuur, leden en communicatieprofessionals. De site is zo ontwikkeld dat de kwaliteit van alle aangesloten stylisten optimaal zichtbaar is en de leden alle informatie kunnen vinden die voor hen relevant is. Daarmee kunnen de nieuwe naam en website bijdragen aan de verdere groei van BNS Crisp.

 

 

 

 

 



Links

www.crisp-stylisten.nl
www.bnscrisp.nl

Tags

interieur, wonen, interieurinrichting, woninginrichting, interieurstylist, Beroepsvereniging Nederlandse Stylisten, Centraal Register Interieur Styling Professionals

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden