Creatieve vloer met de Weense punt

Vrijdag 09 december 2022

Mflor biedt binnen de collectie verschillende mogelijkheden voor creatieve vloeren. Sinds kort is het ook mogelijk om een Weense punt te leggen met deze vloeren.
Creatieve vloer met de Weense punt
Creatieve vloer met de Weense punt

Naast het visgraatpatroon en de Hongaarse punt is er binnen de collectie van Mflor nog een ander motief mogelijk: de Weense punt. We schreven hier al eerder over. Een mooie vloer voor de consument die op zoek is naar een ander type patroon dan visgraat en de uitgesproken stijl van Hongaarse punt te strak vindt. Dan is dit motief een goed alternatief.

 

Een Weense punt is een patroon dat een rustige en zachtere uitstraling heeft dan andere patronen. Door de hoek waarin de kopse zijden worden gelegd, in dit geval 135 graden, lijkt het net of het visgraatpatroon is afgevlakt, waardoor de vloer een heel andere uitstraling krijgt.

 

Omdat de banen van dit patroon vanwege de flauwe hoek sneller wat breder worden, passen dit soort vloeren erg mooi in de wat bredere woningen, zoals vrijstaande woningen en grote appartementen.

 

Mflor biedt de mogelijkheid voor Weense Punt aan in de dryback-collectie Parva Oak Chevron. Dit is een Hongaarse punt die in een andere hoek gelegd wordt om het juiste effect te krijgen. Hiermee wordt dit dessin (in zes kleuren) aangeboden in stroken (Authentic Oak XL), visgraat (Parva Oak) en Hongaarse en Weense punt (Parva Oak Chevron). Veel variatie om de consument een eigenzinnige vloer aan te bieden. De Authentic Oak XL is ook leverbaar als klikvariant met geïntegreerde ondervloer onder de naam Solcora Oak.

 

De Weense punt is gewoon op voorraad en binnenkort worden er ook borden voor de showroom aangeboden via de groothandels Peitsman en Intr.



Links

www.mflor.com
www.solcora.nl
www.intr.nl
www.peitsman.nl

Tags

nieuws, interieur, pvcvloeren, creatievevloer, egaliseren, verlijmen, patroonvloeren, patroon, visgraat, chevron, hongaarsepunt, weensepunt, variatie, assortiment, kwaliteit, hoek, uitstraling, klikvloeren, #mflor, #solcora, #peitsman, #intr

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden