Creatieve bedrijven naar Imm

Maandag 20 november 2017

BMWi organiseert tijdens de Imm cologne opnieuw een gemeenschappelijke stand voor jonge creatieve bedrijven op het segment Pure Architects.
Creatieve bedrijven naar Imm

Het Bundesministerium für Wirtschaft und Technik Energie (BMWi) zal ook in 2018 met aantrekkelijke gemeenschappelijke standruimte centraal in hal 5.2 in het nieuwe segment Pure Architects ruimte bieden aan jonge creatieve bedrijven: deze hebben vaak innovatieve ideeën en producten maar missen vaak de nodige financiële kracht om noviteiten aan een groot publiek te presenteren.

Voor de promotie van dergelijke bedrijven bepaalt de BMWi elk jaar opnieuw op welke toonaangevende beurzen ze deelnemen, waartoe de komende Imm cologne dus behoort, tot vreugde van Arne Petersen van de Koelnmesse.

De ondersteuning van BMWi (vergoeding van 60% van de kosten van een stand met een maximum van € 7.500) is gericht op Duitse bedrijven die minder dan 50 werknemers in dienst hebben of een jaarlijkse omzet van maximaal € 10 miljoen genereren én niet langer dan 10 jaar bestaan.

Koelnmesse ondersteunt de deelnemers daarnaast actief door de de gezamenlijke stand "Jonge innovatieve bedrijven" te promoten en te zorgen voor de standbouw en een aantrekkelijke loungeruimte.

Overigens is op de Imm ook het segment Pure Talents te vinden in hal 3.1, waar internationale aankomende jonge ontwerpers (zoals Steam bending wood furniture van Bar Gantz op de foto) hun ideëen presenteren.




Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livinginteriors-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, licht, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #imm18, #imm2018, #luciekoldova, #peruse, #pure, #purearchitects

Gerelateerd nieuws
 
Groei detailhandel in juni
lees verder
Zelfklevende ondervloer
Met Flex Pro Pure introduceert Moduleo een nieuwe zelfklevende ondervloer voor snelle installatie en onder andere ook de mogelijkheid om de vloer mee te verhuizen.
lees verder
De Woonindustrie opent het seizoen
Het najaar begint met veel inspiratie tijdens de Najaarsvakdagen 2025 in De Woonindustrie. Het interieurplatform in Nieuwegein organiseert het evenement op 7, 8, 9, 15 en 16 september, met aandacht voor productnieuws, markttrends en netwerkkansen.
lees verder
 
Ode aan het aardse
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden