Coretec via Bosgoed

Donderdag 28 januari 2016

Bosgoed Groothandel gaat de Coretec-vloeren van Usfloors in de Nederlandse markt zetten via de gespecialiseerde vakhandel en woninginrichter.
Coretec via Bosgoed
Coretec via Bosgoed Coretec via Bosgoed

Volgens Jan Dossche, President van Usfloors International (foto 1 inks), is Bosgoed door hun deskundigheid en het enthousiasme van Harry Elshof (foto 1 rechts) en zijn team een ideale partner voor Coretec (foto 2). Dossche stelt dat pvc klikvloeren tekort schieten en veel kwaad bloed bij consumenten hebben gezet. Coretec biedt daarentegen een zeer stabiele, watervaste oplossing voor zowel residentieel als commercieel gebruik.
 
Coretec is volgens Dossche het succesvolste vloerenproduct in de VS van de afgelopen jaren. Deze wordt vanaf nu ook in Europa verdeeld. Op de eerste dag van Domotex werd tevens bekend dat Usfloors met Unilin en Vällinge Innovation licentieovereenkomsten heeft gesloten om de patenten (vloerplanken met waterbestendige kern van kunststof composiet) commercieel te gaan vermarkten door sublicenties aan relaties te verstrekken.

Bosgoed zal het product, naast de nieuwe Mflor- en Paradorcollecties en rolgordijnen (Doing Dutch, foto 3) op 15, 16 en 17 februari presenteren op drie verschillende locaties (Staphorst, Valburg en Geleen). Met buffet vanaf 17:30 tot 22:00 uur.
Daarvóór zullen Usfloor en Mflor vanaf aanstaande zondag tot en met woensdag 3 februari al op Intirio in Gent te vinden zijn.

 



Links

www.bosgoed.nl
www.mflor.com
www.usfloorsllc.com
www.intirio.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden